Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

АвторизаціяСтатистика
Ми пам’ятаємо і шануємо! Друк e-mail
Четвер, 11 травня 2017, 10:46

Напередодні  Дня пам’яті і примирення та Дня Перемогив Бережківській публічно-шкільній бібліотеці з юнацькою групою користувачів проведено бібліореквієм «Пам’ятає визволена земля…». Під час заходу мова йшла про покоління воєнних років, про тих, хто воював на франтах, хто працював у тилу ворога, про тих ,хто був у фашистському рабстві, про дітей війни ,а також про тих, хто воює на Сході України захищаючи цілісність України. Хлопці та дівчата дізналися про справжніх українських воїнів - героїв ІІ Світової війни, без яких перемога над ворогом була б неможлива.До уваги присутніх були представлені матеріали про наших земляків-ветеранів «Солдати Перемоги» та тематичну книжкову виставку-пам'ять «Дорогами війни-дорогами правди». Події тих страшних днів не повинні згаснути в пам’яті народу, ми вшановуємо світлу пам’ять героїв, які віддали життя, низько схиляємо голови, пам’ять про них назавжди залишиться  в серцях багатьох поколінь, яку нащадки несуть у вічність.

Останнє оновлення на Четвер, 11 травня 2017, 10:48
Детальніше...
 
Гостини до музею Друк e-mail
Середа, 03 травня 2017, 08:31

Екскурсія до музею – завжди цікава і незабутня подія в житті учнівської молоді. Адже безпосереднє ознайомлення з музейними експонатами здійснюють  величезний емоційний вплив на учнів, що має неоцінене значення.30.04.2017 року  група учнівської молоді Бережківської ЗОШ I-IIIступенів відвідали  історико-етнографічний музей м.Дубровиця.Гостини до етнографічного музею — це унікальний за своїм змістом екскурс сторінками історії рідного краю.Метою даного заходу було залучення молоді до вивчення ї збереження культурної спадщини свого краю, у формуванні освіченої творчої особистості, яка б за словами В.О.Сухомлинського, «перші істини засвоювала б не за підручником, а з живодайних джерел рідного краю» та підвищення рівня своїх знань, сприяння вихованню патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій. Учні захоплююче слухали цікаву і змістовну розповідь  директора музеюГром Наталії Миколаївни.Музей відкрив перед молоддю  чимало  унікальних  експонатів та багато цікавих відомостей про минуленашого краю. Учні особливо зацікавилися давніми знаряддями праці. Цікавою для них були експонати вишиванок та одягу,  який носили в давнину, предмети побуту,колекція грошових знаків різних періодів.

 

 
Йде Великдень в кожну хату Друк e-mail
Четвер, 20 квітня 2017, 08:47

З усіх великих празників церковного року найбільшдавній, урочистий і радісний – це Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Його святкують в усьому світі, адже він вважається культовою подією світової історії і головним днем у році для всіх християн.Саме цій даті напередодні в Бережківській публічно-шкільній бібліотеці було присвячено годину спілкуванняз учнями 4 класу «Йде Великдень в кожну хату».Метою заходу було розширити знання дітей про Великоднє свято та один з найголовніших його символів – писанку; познайомити з легендами про писанки та символікою її знаків сприяти відродженню звичаїв та обрядів нашого народу, виховання почуття любові до свого народу. Про історію свята Пасхи дітям розповіла вчитель молодших класів Н.М.Костючок, а самі діти розповідали легенди які побутують в різних регіонах України, традиції святкування Пасхи у своїх родинах, відповідали на запитання вікторини  та пограли «У Сліпця». А ще з великим задоволенням попрацювали в групах«Розмалюю писанку».

Детальніше...
 
Збережімо храми душ своїх Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2012, 11:29

1817-ий рік. Цей рік став одним із найзнаменніших в історії становлення духовності села Бережки. Адже саме в 1817 році коштами парафіяльного священика та парафіян, з допомогою дідича Ігнатія Кашовського в селі Бережки, тоді ще Сарненського повіту Волинської єпархії, була збудована Різдво-Богородична церква, «віддалена від І Консисторії на верст 160, від місцевого Благочиння в Ремчичах на 11 верст, від повітового міста Сарни на 20 верст...». Будівля була дерев'яною, з престолом во ім'я Різдва Пресвятої Богородиці (на атласі жовтого кольору), виданим 17 липня 1857р. Високопреосвященнішим Арсенієм, Архієпископом Варшавським.

Останнє оновлення на Середа, 07 листопада 2012, 15:51
Детальніше...
 
Історія школи Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2012, 09:37

Особливе місце в житті села займає школа. Вона теж має своє глибоке коріння. У кінці XIX ст. у селі була побудована двоповерхова цегляна школа. За переказами старожилів, при панській Польщі в цій школі було шестирічне навчання. Для цього виділялось три класні кімнати, 6 клас навчався в сільській хаті.

Останнє оновлення на Середа, 07 листопада 2012, 15:55
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 3